niedziela, 7 kwietnia 2013

Eveline cosmetics, maksymalnie regenereująca odżywka do paznokci, nail therapy total action 6 w 1

Szczerze mówiąc, liczyłam niej na bardzo dużo, ale zarazem byłam przekonana że znaleziona w Biedronce odżywka nie spełni wszystkich wielkich obietnic - dotychczasowe odżywki jakie stosowałam tylko rozjaśniały i lekko utwardzały płytkę paznokcia. Ale pomyślałam - cóż szkodzi spróbować, gorzej być nie może. Nie rozczarowała mnie i trudno powiedzieć czy zachwyciła - dlatego ten wpis będzie dość chaotyczny ;))

 

Producent zaleca, by odżywkę stosować regularnie i długotrwale - kuracja powinna trwać 10 dni, co 4 dni odżywkę należy zmyć i od nowa. Udało mi się to już dwa razy i moje paznokcie są nie do poznania - twarde, lśniące, rozjaśnione. Odżywka wnika w paznokcia z każdą warstwą i tworzy jakby na niej dodatkową. Tworzy kolejną warstwę paznokcia, jeśli mogę tak to ująć. Osobiście lubię poeksperymentować z różnymi rzeczami, i zdarzyło mi się upaćkać ciężko zmywalną, czarną farbą. Wżarła się w paznokcie i gdy próbowałam ją usunąć, zrywałam pojedynczą warstwę paznokcia, ale jak sobie później uświadomiłam - warstwę odżywki. Paznokcie zdecydowanie mniej się łamią, są baardzo twarde. Czy wpływa na ich wzrost? Trudno stwierdzić, rosną sobie zawsze, a gdy nie muszę obcinać połamańców....
Po zmyciu lakieru z paznokci zauważam, że mniej więcej połowa paznokcia jest biała - od momentu, gdy nakładałam odżywkę. Poza tym, pod lakier nie służy najlepiej. To co odżywka robi z moimi naturalnie kruchymi paznokciami jest dosyć dziwne jak na mój gust, ale będę jej używać dalej, bo posiadanie twardych i mocnych paznokci uzależnia ;)))
4 komentarze:

 1. Miałam jedną z odżywkę Eveline. Podczas jej stosowania byłam zadowolona, ale po odstawieniu paznokcie były w jeszcze gorszym stanie niż przed.

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam odżywkę 8w1 i u mnie sprawdziła się genialnie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Polecam dziala super!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zalecenia producenta są co najmniej dziwne, bo odżywek tego typu nie powinno się stosować długotrwale. Wystarczy przeczytać ich skład.

  OdpowiedzUsuń

}