czwartek, 24 listopada 2016

Tangle Angel - Anielska szczotka do rozczesywania włosów

 Ładna i pożyteczna... co to takiego? Szczotka Tangle Angel!
Ponieważ moje 2 szczotki od Tangle Teezer i jedna D-meli-melo są ją łagodnie mówiąc - zdewastowane, postanowiłam rozejrzeć się za nową. Jakiś czas temu usłyszeliśmy o Tangle Angel, które oprócz tego że rozczesują włosy, również pięknie wyglądają. Jak szczotka sprawuje się na co dzień?

 

Ja swoją szczotkę kupiłam za 30 parę złotych w TK Maxxie, gdzie dostępny był jeszcze mniejszy rozmiar - 20 kilka złotych. Szczotka jest bardzo tania i super, że jest dostępna także w kilku rozmiarach - zdecydowałam się na większą wersję, ponieważ mam bardzo dużo włosów. Widzę też, że na mintishop dostępnych jest bardzo dużo wzorów i kolorów do wyboru. Opis szczotki ze strony mintishop :

Innowacyjna szczotka do włosów z powłoką antystatyczną, która zapobiega elektryzowaniu się włosów.

Umożliwia bezbolesne, szybkie rozczesanie zarówno mokrych, jak i suchych włosów, bez ciągnięcia, wyrywania i łamania nadając połysk.

Specjalna powłoka antybakteryjna zapobiega osadzaniu się bakterii!

Dzięki termo-ochronie, szczotka wytrzymuje bardzo wysokie temperatury, nie deformuje się.

Najbardziej zaawansowany model Tangle Angel dla bardzo wymagających włosów oraz dla posiadaczek fal i loków.

Xtreme to największa ze szczotek (22,7cm), wykończona komfortowym, matowym i antypoślizgowym tworzywem, klasycznie zawierającym powłokę antystatyczną oraz antybakteryjną.

Idealna do rozczesywania włosów na sucho i na mokro, poradzi sobie z największymi wyzwaniami stawianymi przed posiadaczkami długich i gęstych włosów. Jej znakiem rozpoznawczym jest rekordowo duża powierzchnia pokryta zróżnicowanej długości włosiem, dla komfortowego i skutecznego rozczesywania włosów.


Szczotka ma rączkę, co dla wiernych użytkowników Tangle Teezera może być nie lada wyzwaniem. Na rączce również możemy ją postawić, bo w tej pozycji wygląda niebywale dumnie. :D Jest rzeczywiście wygodna i o dziwo, wygodnie nosi mi się ją w torebce, gdzie nie zajmuje dużo miejsca. Rozczesywanie z tą szczotką jest dziecinnie proste, zwłaszcza mokrych włosów - z suchymi radzi sobie nieco gorzej. Mam naturalnie falowane włosy i muszę je czesać kiedy są wilgotne, natomiast zdarza mi się przeczesać je w ciągu dnia. Wtedy czuję niewielki opór, ale w końcu mam też niesforne włosy. Wersja którą mam jest matowa i antypoślizgowa, natomiast wersji tej szczotki jest wiele - błyszczące różowe czy fioletowe prezentują się po prostu pięknie.

UWAGA! - Aktualizacja posta - KLIK

1 komentarz:

}