sobota, 16 maja 2015

Kilka słów o kremach BB: Etude House, Precious Mineral Blooming Fit, Cotton Fit, Perfect Fit

Te małe bebiki, to coś co uwielbiam - mają wszystkie funkcje dobrego kremu BB, mieszczą się w każdej torebce, a ich jedyną wadą jest to, że pomimo swojej wydajności kiedyś muszą się skończyć. :)Pełnowymiarowe kremy BB można kupić bez problemu, natomiast miniaturki Etude dodawało w gratisie do zakupu Beauty Shot Face Blur na swojej stronie. Mnie udało się je dostać osobno i jestem z nich bardzo zadowolona.
Każdy z kremów posiada filtr przeciwsłoneczny SPF 30 PA ++ co nie jest rewelacją, ale na obecne warunki atmosferyczne wystarcza. W dodatku kremy są do siebie niesamowicie podobne i posiadam ten sam odcień, co jest dużym plusem, bo można je łączyć :P (Każdy krem możemy wybrać w 3 odcieniach. )
Najmniej różnią się między sobą Cotton i Perfect - nie widzę większej różnicy w stosowaniu, choć moja cera nieco bardziej woli Cotton. Blooming jest rozświetlający i bardziej leisty - idealny dla suchej skóry, dlatego lubię go w niewielkiej ilości aplikować pod oczy.
Czy kremy nadają się do stosowania solo? Tak! Perfect i Cotton są na tyle kryjące, że zastępują mi podkład. Przyda się jednak odrobina pudru w strategiczne miejsca. Można je stosować także jako bazę pod fluid, za co bardzo lubię funkcjonalność kremów BB. Jeśli nie zdążę rano wklepać kremu nawilżającego nie muszę się martwić, bo wiem że zajmie się tym bebik :)


Perfect:
Rozjaśnia - perły w składzie rozjaśniają, pozwalają kontrolować sebum. Ma super krycie - 'Double layer cover formula'  pozwala pokryć wyprysk i i nierówny koloryt. Nawilża - olej kokosowy i witamina E zapewniają skórze odżywienie.

Blooming:
-Rozświetla: Zawiera jasny podkład perłowy, aby nadać skórze delikatny efekt rozjaśniający i chronić przed przyciemnieniem. Ma dokonałą formułę - 'Slim Layer Fit Formula ', dzięki czemu nie trzeba poprawiać kremu podczas dnia, a tak że nie tworzy smug na twarzy. Posiada 'olej optyczny' (optical oil) który odbija światło, aby zwiększyć blask i połysk. Zaiwera różwnież sok z bambusa który nawilża i pielęgnuje skórę. 

Cotton:
-Rozjaśnia - zawarte w składzie perły zapewniają skórze jasność, kontrolują sebum, rozjaśniają ciemną karnację do jasnej. Krycie - zapewnia pokrycie nierównego kolorytu skóry i wyprysków. Hydrated Pep Skin Care: zawiera olej kokosowy, witaminę E, które nawilżają skórę. http://www.etudehouse.com/
http://www.etudehouse.com/
http://www.etudehouse.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

}