wtorek, 27 września 2016

Z ostatniego miesiąca

Hej! Dziś wyjątkowo mega-krótki post o nowościach z ostatniego miesiąca. W poście o maseczce Skin79 - KLIK - pisałam wam, że kupiłam ją stacjonarnie. Otóż, nie jest to jedyna rzecz. Maseczki Skin79 i Holika Holika możemy kupić w drogeriach polskich. Kilka dni poźniej weszło jeszcze więcej nowości - zaopatrzyłam się w żel aloesowy od Holiki - KLIK - zawsze muszę mieć go w zapasie. Koszt największej butelki to raptem 30 zł. Były też kremy BB od It's skin, a ja czekam na maseczki Pilaten. W weekend w Bielsku chciałam odwiedzić tamtejsze drogerie i zobaczyć na własne oczy, czy kremy Skin79 są dostępne stacjonarnie, ale niestety zabrakło mi czasu. 


Z innych nowości - zakupiłam mamie na urodziny paletkę ze szminkami. Naszła mnie myśl, że jest to bardzo wygodne, ale nieopłacalne. W blistrze na pewno mamy mniej szminki, niż w sztyfcie. O wiele bardziej opłaca się kupować róże, czy cienie w tej formie.
I z innej beczki - nigdy tego nie brałam pod uwagę, ale zastanawiam się teraz nad założeniem fanpage na fb. Czasem chcę się podzielić czymś błahym jak w tym poście, i myślę że fp jest odpowiedni do takiej krótkiej formy wypowiedzi. Chodziłoby w zamyśle głównie o informowanie o nowościach, blogger służyłby nadal do pisania dłuższych wypowiedzi. Nie wiem, jakie macie wgl podejście do rzeczy tego typu? Pozdrawiam gorąco, bo w ostatnie zimne dni, gorąca nam brakuje. :)

2 komentarze:

  1. Nie wiedziałam że Paese ma w swojej ofercie takie paletki :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Są trójki i ósemki :) http://miszni.blogspot.com/2016/07/spersonalizowana-paleta-z.html

      Usuń

}