piątek, 25 września 2015

Golden Rose, Velvet Matte Lipstick - matowa pomadka do ust #02

 Cześć!
Z 30 pięknych odcieni matowych szminek Golden Rose wybrałam numer #02 - ni to nude, ni to brudny róż. Najważniejsze dla mnie, że w końcu się przełamałam i nie kupiłam szminki z efektem glow o żywym kolorze. Numer #02 był strzałem w dziesiątkę!
Na zdjęciu poniżej kolor #02 widnieje jako ostatni - porównując z innymi, najbliżej mu do różu.


 

Opis producenta:
"Matowa pomadka do ust Velvet Matte tworzy na ustach aksamitne wykończenie. Wysoka zawartość pigmentów oraz długotrwała formuła sprawia, że pomadka długo utrzymuje się na ustach. Idealnie się rozprowadza, a dzięki zawartości składników nawilżających oraz wit. E dodatkowo odżywia i nawilża usta. Paleta zawiera bogatą paletę odcieni od klasycznej czerwienie po odcienie nude."


Co jest w tym wszystkim najlepsze? Że powyższy opis szminek Golden Rose to najprawdziwsza prawda! Za nieco ponad 10 zł mamy na ustach prawdziwy, elegancki mat, a usta co najważniejsze jak często bywa przy tego typu pomadkach - nie są wysuszone. W dodatku pigmentacja jest bardzo dobra, a kolor utrzymuje się na ustach kilka godzin i nie rozciera. Po żenującym doświadczeniu ze szminkami Bell patrzałam co chwilę w lustro, ale kolor był cały czas na moim miejscu.
Pomimo że nieczęsto kupuję na wysepkach lub sklepach GR, bo moim zdaniem nie mają zbyt wielkiego wyboru kosmetyków, jak np. konkurencyjne Paese, mogę z czystym sumieniem polecić ich matowe szminki. 

http://goldenrose.pl/

2 komentarze:

}