sobota, 15 października 2016

Skin79, pore bubble celansing mask - bąbelkująca maska w płachcie

Skin79 wypuścił ostatnio kilka bardzo ciekawych produktów w postaci masek, których nie można po prostu ominąć. Jednym z nich jest bąbelkująca maska w płachcie, którą dorwałam w Drogeriach Polskich za 17 zł :)

 

 

Pierwsza maseczka w płacie zapewniająca efekt masażu jednocześnie. Maska, dzięki drobnym pęcherzykom powietrza, wnika głęboko w pory, dokładnie je oczyszczając. Ekstrakt z jeżówki pobudza wytwarzanie nowych włókien kolagenowych i silnie regeneruje. Proteiny mleka nawilżają i wygładzają skórę. Wąkrota azjatycka wykazuje działanie przeciwzapalne, poprawia gęstość i elastyczność skóry. Twarz staje się silnie nawilżona i wyraźnie rozjaśniona. Stosować minimum raz w tygodniu. 

Sposób użycia:
1. Umyć i stonizować twarz.
2. Rozmasować maskę przez opakowanie,
aby równomiernie rozprowadzić składniki aktywne.
3. Rozłożyć maskę na suchej skórze, dopasowując do oczu i ust.
4. Po około 10 minutach zdjąć maskę.
5. Umyć i stonizować twarz

 

 
Maska w przeciwieństwie do zwierzakowych, wygląda na twarzy bardzo źle. :P Wyjęta z opakowania jest czarna, natomiast po chwili zaczyna się pienić i po 10 minutach mamy całą twarz w pianie. Na obrazku powyżej widzicie zdjętą już z twarzy maskę - piany jest tyle, że nasza maska jest w 3D  i wygląda to komicznie, ale bąbelki na szczęście nie dostają się do oczu. Zrobiłam jedno zdjęcie w masce i położyłam się na 10 minut, żeby się zrelaksować - polecam, zamiast latać i robić sobie zdjęcia. Na leżąco bardziej czuć (i słychać!) bąbelki które pękają na naszej buzi, również sama maska ma większą przyczepność. 
Maskę polecam trzymać przepisowo 10 minut, resztki należy zmyć wodą i najlepiej wklepać serum i krem. Buzia po zdjęciu maski jest świeża, czysta i i bardziej gładka. Nie zauważyłam większych zmian, ale myślę, że do tego potrzeba regularności w stosowaniu. Na pewno jest to bardzo ciekawa metoda 'maseczkowania' i warto ją wypróbować, choć przyznam szczerze, że za bardzo już przyzwyczaiłam się do masek nasączonych esencją.
 


 

Water, Glycerin , Sodium Cocoyl Apple Amino Acids ,
Cocamidopropyl Betaine, Dipropylene Głycol , Disloxane , Methyl
Perfluoarobutyl Ether , Methyl Perfluoroisobutyl Ether, Hydroxyethyloellulose,
Phenoxyethanol, Sodium Chloride,Ethylhexylglcerin,Disodium EDTA,
Fragrance, Butylene Głycol, Ethyl Hexanediol, Echinacea Angustifolia Extract,
Mentha Piperita(peppermint),Leaf Extract, Milk Protein Extract, 1,2-Hexanediol,
Centella Asiatica Extract, Gaultheria Procumbens,(Wintergreen) Leaf Extract,
Camellia Siensis Leaf Extract, Houttuynia Cordata exstract.





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

}